Home

Weryfikacja tożsamości kierowców – współpraca Korporacji Wschód i Regula z Freenow zapewnia bezpieczeństwo przewozów

Weryfikacja tożsamości zatrudnianych kierowców w ostatnim czasie stała się wyzwaniem, jakiemu musiały sprostać firmy przewozowe w Polsce. Zmiany w przepisach spowodowały, że przewoźnicy zostali zobowiązani do przeprowadzania bardziej rygorystycznej kontroli i sprawdzania dokumentów wszystkich swoich kierowców.

Dzięki naszej współpracy z Freenow, rozwiązania Regula pozwalają teraz na błyskawiczną weryfikację kierowców w 25 oddziałach w całej Polsce. Dostarczone i zintegrowane przez nas oprogramowanie Regula Document Reader i Regula Face SDK zapewniło Freenow niezawodny system weryfikacji tożsamości sprawdzający dokumenty tożsamości i dane biometryczne, a także rejestrujące zarówno oświadczenie o niekaralności, jak i legitymację taxi.

Bardzo cieszymy się, że możemy przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa przewozów w Polsce. O szczegółach naszej współpracy i systemie stworzonym na potrzeby Freenow można przeczytać w Case Study na stronie Regula Forensics.

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter i bądź na bieżąco!

Otrzymuj informacje o nowościach technologicznych i aktualnościach, nowych wpisach, produktach, usługach ze świata obronności, bezpieczeństwa, kryminalistyki

Arrow Long Kontakt z nami

Napisz do nas