Home

5 dni warsztatów – jak Korporacja Wschód i Regula Forensics wzmacniają kompetencje swoich zespołów

Warsztaty z zakresu badań dokumentów i szkolenie serwisowe – w dniach od 11 do 16 lutego Korporacja Wschód wysłała swój zespół szkoleniowy oraz serwisowy z oficjalną wizytą do Łotewskiej siedziby producenta rozwiązań do weryfikacji i badań dokumentów – Regula Forensic

Warsztaty z badania dokumentów zabezpieczonych.

Miło nam poinformować, że zespół Korporacji Wschód miał zaszczyt odbyć inspirującą wizytę w siedzibie naszego strategicznego partnera, Regula Forensics. Spotkanie to było wyjątkową okazją do pogłębienia naszej współpracy oraz wymiany doświadczeń z zakresu zaawansowanych technik badania dokumentów i wykrywania fałszerstw. Nasi pracownicy – Mateusz Rafalko i Artsem Makarevich – z sukcesem ukończyli szkolenie i uzyskali pełną certyfikację Regula.

Autoryzowany serwis urządzeń Regula.

Nasz zespół serwisowy miał okazję zapoznać się z najnowszymi urządzeniami Regula. Jako autoryzowany serwis Regula, Korporacja Wschód regularnie szkoli swoich pracowników w siedzibie producenta, by zapewnić najwyższy poziom wykonywanych działań serwisowych.  Możliwość wspólnej pracy z inżynierami odpowiedzialnymi za tworzenie urządzeń, jest bezcenna.

 

 

Certyfikowane szkolenia kryminalistyczne.

Certyfikowane warsztaty kryminalistyczne.

 

 

 

 

 

 

Teraz, wzbogacony o najnowszą wiedzę techniczną i nowe umiejętności z zakresu badań kryminalistycznych dokumentów zabezpieczonych, nasz zespół jest gotowy do dalszego dostarczania naszym klientom najwyższej jakości usług oraz dodania nowych pozycji, do naszej bogatej oferty szkoleń kryminalistycznych.

W Korporacji Wschód wierzymy, że inwestycja w rozwój kompetencji i ekspertyzy naszych pracowników jest kluczem do budowania trwałych relacji z partnerami i zapewnienia naszym klientom dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań.

 

Dziękujemy zespołowi Regula Forensics za ciepłe przyjęcie i niezwykle owocną współpracę. Czekamy na kolejne wspólne projekty, które pozwolą nam jeszcze bardziej zwiększyć wartość oferowanych przez nas rozwiązań.

Newsletter

Subskrybuj nasz Newsletter i bądź na bieżąco!

Otrzymuj informacje o nowościach technologicznych i aktualnościach, nowych wpisach, produktach, usługach ze świata obronności, bezpieczeństwa, kryminalistyki

Arrow Long Kontakt z nami

Napisz do nas